The Secret of Cat Island

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 234.39 MB
  • Sürüm 1.0.16
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici LikeItGames Co., Ltd.

The Secret of Cat Island indir. Atari Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

iOS işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız The Secret of Cat Island oyununda, nefes kesen bir mücadele yaşamaya hazır olun. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazananThe Secret of Cat Island ile kedilerle dolu bir adada zaman geçirmeye hazır olun. Kedi adası olarak adlandırılan bu sıradışı adayı güzeller güzeli bir kedi kasabasına dönüştürmek için taktiklerinizi kullanmaya ve gelişim sağlamaya hazır olun. Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanacağınız The Secret of Cat Island oyununda, sevimli kedilere yardımcı olmanız gerekiyor.

Keyif verici boşta oyun geliştiricilerinden ikinci kedi hikayesi, bu kez ıssız bir adada yaşanıyor. Kedilerin macerası ıssız adaya sürüklenmeleriyle başlıyor. İki sevimli kedi Nana ve Muna'nın içinde bulunduğu gemi, okyanusun ortasında büyük bir tsunami tarafından sürüklenerek adaya vurdu. Öncelikli görev sevimli kedileri gemiden zarar görmeden çıkarmak olacak. Sonrasında bu ıssız adada macera dolu anlar sizi bekliyor. birbirinden farklı oyun içerikleri ile dikkatleri üzerine toplayan The Secret of Cat Island oyununda kazanan kişi olmak adına taktiklerinizi kullanmaya hazır olun. Adada yaşayan başka kimse olmayacak. Burada sevimli kediler ile bir yaşam inşa ederek gelişim sağlamaya odaklanın. Özellikle küçük yaşta oyuncuların eğlenerek vakit geçireceği The Secret of Cat Island oyununda yeniden inşa etme becerilerini kullanmaları gerekecek.

The Secret of Cat Island indir

Öncelikle kendi kedi cennetinizi inşa etmeye ve geliştirmeye odaklanın. Kedi aile evinizi özel görünümlerle özelleştirmeye ve genişletmeye hazır olun. Her bir içeriği ile oyuncuların beğenisini kazanan The Secret of Cat Island oyununda, kazanmanız gereken ödüller olacak. Bu ödüller le beraber oyun alanında hızla ilerleme kar edebilirsiniz. Kendi çiftliğinizi ve şehrinizi yaratın, özelleştirin ve genişletmek için yeni taktikler kullanmaya odaklanın. Her an her yerde oynayacağınız The Secret of Cat Island oyununda kazanmanız gereken ödülleri kazanarak hızla ilerlemeye hazır olun. Burayı kendi tarzınıza uygun şekilde dekore edebilirsiniz. Kedi şehrinizin gelişmesi için ekin ekin, hasat edin ve onlar için yemek pişirin. Böylelikle onları mutlu edebilir ve gelişime devam edebilirsiniz.

Çarpıcı ve harika grafikler üzerine kurulan The Secret of Cat Island oyununda, taktiksel becerilerinizi kullanarak ilerleme kat edebilirsiniz. Şenlik ateşleri, kafeler, vegan restoranlar, liman ve daha fazlası gibi keyifli alanlar inşa etmeye odaklanın. Her bir içeriği ile oyuncuların beğenisini kazanan The Secret of Cat Island oyununda, nefes kesen anlar yaşamaya hazır olun. Sıradan bir blok bulmaca mini oyunu oynayın ve bol miktarda enerji toplayarak bunları şehrinizi geliştirmek adına kullanın.

The Secret of Cat Island indir